Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W RATOWNICTWIE WODNYM

Informujemy, że jubileuszowe X Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ratownictwie wodnym, oraz sztafeta ratownicza o Memoriał Kazimierza "Szymka" Szymielewicza, rozegrane zostaną 14.06.2014r. na plaży miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. Na program zawodów złożą się następujące konkurencje: bieg/pływanie/bieg, rzut kołem ratunkowym na odległość, rzut kołem ratunkowym na celność, akcja ratownicza łodzią, ratowanie kajakiem, bieg z noszami, akcja ratownicza z kołowrotem. Regulamin konkurencji wraz z warunkami przystąpienia do zawodów załączmy poniżej. Początek zawodów godz. 11.00. Rejestracja drużyn od godz. 10.00.

Przypominamy, że aktualnymi drużynowymi Mistrzami WOPR Woj. Kujawsko-Pomorskiego są ratownicy z WOPR Osielsko, a mistrzami w poszczególnych konkurencjach są:

  • rzut kołem na odległość: Damian Kowalski WOPR Sępólno
  • rzut kołem na celność: Patryk Ziemiński Grupa Prewencyjna WOPR Tleń
  • akcja łodzią: Marcin Krzycki WOPR Solec/Borówno
  • ratowanie kajakiem: Michał Kołtonowski Grupa Prewencyjna WOPR Tleń
  • bieg z noszami: zespół Grupy Prewencyjnej WOPR Tleń w składzie: Michał Hoppe, Sebastian Safin
  • akcja z kołowrotem: drużyna Rekiny z Osielska

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach
Regulamin zawodów i opis konkurencji znajduje się TUTAJ

Zgłoszenie drużyny biorącej udział w zawodach wraz z imienną lista zawodników należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 02.06.2014

Ewentualne pytania prosimy kierować do kol. Pawła Okuniewskiego tel. 601-916-963.

1% Podatku dla WOPR

Ratownicy WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ich rodziny i sympatycy wspierają działalność ratowniczą przez przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr KRS 0000110547 W ten sposób zgromadzone środki przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na wodach regionu kujawsko-pomorskiego

KDP PTTK

Komisja Działalności podwodnej PTTK
Komisja Działalności Podwodnej PTTK

Szkolenia odbywają się w systemie KDP/CMAS.
Instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie jest Prz…

UBEZPIECZENIA DLA RATOWNIKÓW WOPR