Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kujawsko - Pomorskie Bezpieczne Wakacje 2014

W dniu 24 czerwca br. na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy  zorganizowany został festyn  pn. „Kujawsko - Pomorskie Bezpieczne Wakacje 2014”. Głównym celem imprezy było propagowanie bezpiecznego letniego wypoczynku. Uczestnicy festynu mogli obserwować pokazy ratownictwa wodnego wykonane przez  Nadgoplańskiego  i Pałuckiego WOPR. W ramach pokazów zainscenizowano niebezpieczne sytuacje, do których może dojść na wodzie: na łodzi wiosłowej, kajaku, materacu, rowerze wodnym oraz w przypadku gwałtownego wejścia do wody po długim przebywaniu na słońcu. Na miejscu  pokaz obserwowali Pani  Wojewoda Ewa Mes oraz Wicemarszałek Dariusz Kurzawa. W trakcie  festynu  organizowane były liczne konkursy dla dzieci i młodzieży o tematyce bezpieczeństwa.

1% Podatku dla WOPR

Ratownicy WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ich rodziny i sympatycy wspierają działalność ratowniczą przez przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr KRS 0000110547 W ten sposób zgromadzone środki przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na wodach regionu kujawsko-pomorskiego

KDP PTTK

Komisja Działalności podwodnej PTTK
Komisja Działalności Podwodnej PTTK

Szkolenia odbywają się w systemie KDP/CMAS.
Instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie jest Prz…

UBEZPIECZENIA DLA RATOWNIKÓW WOPR