Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikat dla członków WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego

UWAGA

Członkowie ratownicy i instruktorzy WOPR.

Od roku 2016, zgodnie z uchwałą nr 18/X/2015 ZG WOPR obowiązujenowa legitymacja (identyfikator) członka  naszej organizacji.

Koszt legitymacji 20 zł.

Wniosek o legitymację (identyfikator) członka należy wypełnić komputerowo i wraz ze zdjęciem i podpisem należy dostarczyć do biura WOPR Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Hologramy na dany rok za składki mogą być  wydawane wyłącznie osobom posiadającym nowe legitymacje członka WOPR. Wniosek do pobrania z naszej strony internetowej.

Składka członkowska na rok 2016 wynosi 50 zł.  Członkowie WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego opłacający składkę w jednostkach macierzystych, za ich pośrednictwem do WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego przekazują kwotę 15 zł (30%)

Członkiem WOPR jest osoba, która zgodnie ze statutem regularnie opłaca wszystkie składki.

 

Zajrzyj też TUTAJ

1% Podatku dla WOPR

Ratownicy WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ich rodziny i sympatycy wspierają działalność ratowniczą przez przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr KRS 0000110547 W ten sposób zgromadzone środki przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na wodach regionu kujawsko-pomorskiego

KDP PTTK

Komisja Działalności podwodnej PTTK
Komisja Działalności Podwodnej PTTK

Szkolenia odbywają się w systemie KDP/CMAS.
Instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie jest Prz…

UBEZPIECZENIA DLA RATOWNIKÓW WOPR