Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wodne Mikołajki w Borównie

Fundacja WIELKA RODZINA pragnie zaprosić wszystkich, którzy nie boją się jesienno-zimowej aury na Wodne Mikołajki na plażę ośrodka WOPR do Borówna w dniu 6 grudnia w godzinach 11:00 - 16:00


Swoją obecność zapowiedzieli już ratownicy WOPR, płetwonurkowie z klubu nurkowego GWARDIA oraz morsy z BYDGOSKIEGO KLUBU MORSÓW.

Każdy kto przyjedzie tego dnia do Borówna będzie mógł skosztować zimowej kąpieli, zobaczy pokazy ratownictwa wodnego i będzie mógł podejrzeć płetwonurków w akcji.

Przygotowaliśmy wiele konkursów i zabaw z nagrodami.
Będzie można ogrzać się przy ognisku, upiec kiełbaskę, napić się gorącej herbatki.

Ponieważ to dzień, w tkórym św. Mikołaj daje dzieciom prezenty, my także pamiętaliśmy o najmłodszych. Odwiedzą nas dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka oraz Placówek Opiekuńczych, dla których nasi darczyńcy przygotowali słodkie upominki.

1% Podatku dla WOPR

Ratownicy WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ich rodziny i sympatycy wspierają działalność ratowniczą przez przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr KRS 0000110547 W ten sposób zgromadzone środki przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na wodach regionu kujawsko-pomorskiego

KDP PTTK

Komisja Działalności podwodnej PTTK
Komisja Działalności Podwodnej PTTK

Szkolenia odbywają się w systemie KDP/CMAS.
Instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie jest Prz…

UBEZPIECZENIA DLA RATOWNIKÓW WOPR