Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KURS NA ZAWODOWY PATENT ŻEGLARSKI STERMOTORZYSTY ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWE

Wymagania:

* ukończone 18 lat,

* wyciąg z dowodu osobistego (ksero),

* wyciąg z pływania (zaświadczenie o wypływaniu 10 miesięcy w charakterze członka załogi łodzi motorowej z napędem mechanicznym przeznaczonej do innych celów niż uprawianie sportu i rekreacji ( np. przewozu osób lub rzeczy, asekuracji osób, zabezpieczenia robót, ratowania życia lub mienia),

* świadectwo zdrowia wystawione przez lekarza uprawnionego do badań profilaktycznych pracowników,

* świadectwo ukończenia ostatniej szkoły (ksero),

* 2 aktualne fotografie o wym. 2x 2,5 cm.

 Całkowity koszt kursu (wykłady + materiały dydaktyczne ) wynosi 800 zł ,które wpłacić należy na konto organizatora. Nr konta w Banku Ochrony Środowiska : 51 1540 1027 2102 7500 4354 0001 z dopiskiem ,,kurs stermotorzysty”. Dodatkowo kursant ponosi koszt egzaminu państwowego w wysokości 150 zł oraz koszt wydania patentu w wysokości 50 zł .Opłaty te kursant osobiście wpłaca w Urzędzie Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy.

Kurs odbywać się będzie w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 157. Termin kursu zależy od zebrania odpowiedniej ilości kandydatów. Program kursu obejmuje ok. 90 godzin wykładów prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z dziedzin objętych programem .

Zajęcia prowadzone będą systemem sobotnio - niedzielnym / w godz. 9.00 - 17.00 / lub innym wcześniej uzgodnionym z kursantami. Zgłoszenia przyjmuje i dodatkowych informacji udziela Biuro WOPR przy ul. Toruńskiej 157 w Bydgoszczy, 85-880 tel./fax. 052 346-22-69 lub tel. kom. nr 693534275; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewidywany termin rozpoczęcia kursu 21 marca 2015 roku godz. 9.00

w siedzibie WOPR przy ul. Toruńskiej 157 w Bydgoszczy.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.kujawsko-pomorskie.wopr.pl

 

Skorzystaj z okazji – uzyskaj nowy, ciekawy zawód.

Absolwenci naszych kursów otrzymują pracę w krajach całej Unii Europejskiej.

1% Podatku dla WOPR

Ratownicy WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ich rodziny i sympatycy wspierają działalność ratowniczą przez przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Kujawsko-Pomorskiego nr KRS 0000110547 W ten sposób zgromadzone środki przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na wodach regionu kujawsko-pomorskiego

KDP PTTK

Komisja Działalności podwodnej PTTK
Komisja Działalności Podwodnej PTTK

Szkolenia odbywają się w systemie KDP/CMAS.
Instruktorem odpowiedzialnym za szkolenie jest Prz…

UBEZPIECZENIA DLA RATOWNIKÓW WOPR